Aktualności

20/03/2020

Drodzy Kontrahenci i Przyjaciele!

W związku z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 działamy tak jak dotychczas za wyjątkiem wdrożonych środków ochrony osobistej – niezbędnych dla nierozprzestrzeniania się wirusa.

Informujemy jednocześnie, że zarówno odbiór jak i wysyłka towaru, realizowane są normalnie za pośrednictwem firm kurierskich, a nasza produkcja nieprzerwanie trwa.

W tym wyjątkowo trudnym dla wszystkich okresie pragniemy podziękować wszystkim naszym Klientom, Dostawcom i Współpracownikom za niezłomność w kontynuowaniu współpracy.

Świadome decydowanie się na zakup polskich produktów pozwoli nam wszystkim budować lepszy świat w którym żyjemy, dlatego zachęcamy do wspierania rodzimej produkcji.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny czas.

Życzymy Wam dużo zdrowia, optymizmu i sukcesów!

Załoga TYL

03/02/2020

Informujemy, że w naszej ofercie znajdą Państwo także laski dla osób bardzo wysokich i osób z nad wagą. Przygotowujemy laski na wymiar pod wzrost Klienta. Zapraszamy do konsultacji.

20/01/2020

Nowa przeciwpoślizgowa nasadka gumowa do laski inwalidzkiej o średnicy otworu 22mm z metalową wkładką już do kupienia. Zapraszamy do składania zamówień.

14/01/2020

Opaski do lasek inwalidzkich – z nią laski się nie gubią. To proste rozwiązanie zapewni użytkownikowi laski nie tylko ochronę przed zgubieniem, ale też ułatwi codzienne życie. Dzięki zainstalowanej opasce na lasce, tzw. „smyczy do laski” użytkownik może puszczając laskę wykonać jakieś czynności, np. podać komuś rękę na powitanie, złapać poręcz w autobusie czy ułatwić sobie zakupy ściągając coś z pułki sklepowej. Solidnie wykonana, polskiej produkcji opaska, to praktyczne akcesorium każdego użytkownika laski do chodzenia. Już w sprzedaży!

05/01/2020

Po długiej przerwie nieobecności w sieci wracamy by odsłonić Państwu nową ofertę lasek do chodzenia. Wiele modeli lasek inwalidzkich choć z wielu, z Państwu znane, to jednak wierzymy, że w aktualnej prezentacji będą jeszcze lepiej zaprezentowane. Będziemy wdzięczni za uwagi i propozycje dotyczące oferowanych przez nas produktów, dlatego prosimy nie wahać się kontaktować w tej sprawie.